در سود ما شریک شوید

همکاری در فروش شهر محتوا

به نمایندگی از ما، به مشتریان تولید محتوا تخفیف بدهید و در سود ما شریک شوید. برای کسب درآمد از تولید محتوا، تمام توضیحات و راهنمایی هایی که نیاز دارید، در همین صفحه نوشته شده. اگر سوالی داشتید، با ما تماس بگیرید.

راهنمای سیستم همکاری در فروش شهر محتوا

ما شما رو در این مسیر تنها نمیذاریم. با کمک هم پیشرفت می کنیم.

همکاری در فروش یا Affiliate Marketing چیست

همکاری در فروش چیست؟

در این بخش با مفاهیم Affiliate Marketing و ویژگی های سیستم همکاری در فروش شهر محتوا آشنا می شیم.

کسب درآمد از تولید محتوا با سیستم همکاری در فروش شهر محتوا

سهم من چقدر است؟

در این بخش می بینیم که شما چطور می تونید بازاریابی کنید و سود شما از بازاریابی چطور مشخص میشه.

راهنمای شروع کسب درآمد از تولید محتوا با سیستم همکاری در فروش شهر محتوا

از کجا شروع کنم؟

در این بخش فرایند شروع همکاری در فروش شهر محتوا رو با هم مرور می کنیم.

همکاری در فروش چیست؟

مفهوم بازاریابی مشارکتی یا Affiliate Marketing

مفهوم «همکاری در فروش» خیلی ساده است:

شما به عنوان Affiliate یا معرف، خدمات و محصولات ما را به مشتریان خود و افراد مختلف معرفی می کنید و در مقابل، بخشی از سود فروش این محصولات را دریافت می کنید. در زبان فارسی، اسامی دیگری هم برای Affiliate Marketing گفته شده. مثل «بازاریابی مشارکتی»، «بازاریابی وابسته»، «بازاریابی رابطه مند»، «بازاریابی پورسانتی» و...

همکاری در فروش، یکی از روش های موثر بازاریابی در کل دنیاست. فروشگاه‌های آنلاین معتبری مثل Amazon، Ebay و... سال ها است که از این روش برای فروش محصولات خود استفاده می‌کنند. سایت‌های ایرانی بزرگی مثل دیجی کالا هم در ایران با این روش سود خود را با بازاریابان سهیم می شوند.

مزایای سیستم همکاری در فروش شهر محتوا

شما مسئولیتی ندارید

تمام مسئولیت سرویس دهی به مشتریان به عهده ما است. اگر مشتری از خدمات شهر محتوا رضایت نداشته باشد، پرداخت خسارت ها هم به عهده شما نیست و شهر محتوا مسئول جلب رضایت مشتریان است.

شما هزینه ای پرداخت نمی کنید

صد درصد هزینه‌های مدیریت سایت و تولید محتوا و پشتیبانی و... به عهده شهر محتوا است و شما فقط روی بازاریابی تمرکز می کنید.

شما نیازی به تخصص های فنی ندارید

لزومی ندارد که یک وب سایت داشته باشید. از طریق شبکه های اجتماعی و ایمیل و... هم می توانید بازاریابی کنید و کسب درآمد کنید. فقط کافیه خدمات شهر محتوا رو به دوستان و مشتریان خودتون معرفی کنید و بخشی از سود فروش این خدمات رو دریافت کنید.

سهم من چقدر است؟

سهم شما بستگی به تصمیم خودتون داره!

در سیستم همکاری در فروش شهر محتوا، شما خودتون تصمیم می گیرید که از هر فروش، چند درصد پورسانت بگیرید. نگران نباشید! توضیح میدیم چجوری!

به نمایندگی از ما تخفیف بدید!

درصد مشخصی از مبلغ فاکتور سفارشات، به عنوان «سهم نمایندگی» به شما اختصاص داده میشه. شما می تونید تصمیم بگیرید که چقدر از این سهم نمایندگی رو به مشتریان خودتون تخفیف بدید و چقدر از این سهم رو به عنوان سود خودتون در نظر بگیرید.

شما می تونید به صورت آنلاین از طریق پنل نمایندگی، برای مشتریان خودتون کد تخفیف ایجاد کنید. مشتریانی که با کد تخفیف شما سفارش تولید محتوا داده باشند، به میزانی که شما تعیین کردید، تخفیف خواهند گرفت.

سهم نمایندگی = درصد تخفیف مشتری + درصد سود شما

از کجا شروع کنم؟

3 گام تا شروع کسب درآمد

1) در سایت شهر محتوا ثبت نام کنید.

2) حالا درخواست نمایندگی رو ثبت کنید.

3) صبر کنید تا همکاران ما درخواست شما رو بررسی و تأیید کنن.