همکاری در فروش شهر محتوا

همکاری در فروش

در سود ما شریک شوید

به نمایندگی از ما، به مشتریان تولید محتوا تخفیف بدهید و در سود ما شریک شوید. برای کسب درآمد از تولید محتوا، تمام توضیحات و راهنمایی هایی که نیاز دارید، در همین صفحه نوشته شده. اگر سوالی داشتید، با ما تماس بگیرید.

درخواست نمایندگی

همکاری در فروش چیست؟

مفهوم بازاریابی مشارکتی یا Affiliate Marketing

مفهوم «همکاری در فروش» خیلی ساده است:

شما به عنوان Affiliate یا معرف، خدمات و محصولات ما را به مشتریان خود و افراد مختلف معرفی می کنید و در مقابل، بخشی از سود فروش این محصولات را دریافت می کنید. در زبان فارسی، اسامی دیگری هم برای Affiliate Marketing گفته شده. مثل «بازاریابی مشارکتی»، «بازاریابی وابسته»، «بازاریابی رابطه مند»، «بازاریابی پورسانتی» و...

همکاری در فروش، یکی از روش های موثر بازاریابی در کل دنیاست. فروشگاه‌های آنلاین معتبری مثل Amazon، Ebay و... سال ها است که از این روش برای فروش محصولات خود استفاده می‌کنند. سایت‌های ایرانی بزرگی مثل دیجی کالا هم در ایران با این روش سود خود را با بازاریابان سهیم می شوند.

همکاری در فروش چیست
مزایای افیلییت مارکتینگ

مزایای سیستم همکاری در فروش شهر محتوا

شما مسئولیتی ندارید

تمام مسئولیت سرویس دهی به مشتریان به عهده ما است. اگر مشتری از خدمات شهر محتوا رضایت نداشته باشد، پرداخت خسارت ها هم به عهده شما نیست و شهر محتوا مسئول جلب رضایت مشتریان است.

شما هزینه ای پرداخت نمی کنید

صد درصد هزینه‌های مدیریت سایت و تولید محتوا و پشتیبانی و... به عهده شهر محتوا است و شما فقط روی بازاریابی تمرکز می کنید.

شما نیازی به تخصص های فنی ندارید

لزومی ندارد که یک وب سایت داشته باشید. از طریق شبکه های اجتماعی و ایمیل و... هم می توانید بازاریابی کنید و کسب درآمد کنید. فقط کافیه خدمات شهر محتوا رو به دوستان و مشتریان خودتون معرفی کنید و بخشی از سود فروش این خدمات رو دریافت کنید.

سهم من چقدر است؟

کسب درآمد از همکاری در فروش شهر محتوا

سهم شما بستگی به تصمیم خودتون داره!

در سیستم همکاری در فروش شهر محتوا، شما خودتون تصمیم می گیرید که از هر فروش، چند درصد پورسانت بگیرید. نگران نباشید! توضیح میدیم چجوری!

به نمایندگی از ما تخفیف بدید!

در سیستم همکاری در فروش شهر محتوا، شما خودتون تصمیم می گیرید که از هر فروش، چند درصد پورسانت بگیرید. نگران نباشید! توضیح میدیم چجوری!

سهم نمایندگی = درصد تخفیف مشتری + درصد سود شما

درخواست نمایندگی

از کجا شروع کنم؟

شروع همکاری در فروش