کتاب ها و منابع آموزشی تولید محتوا و بازاریابی محتوایی

سایت های آموزش تولید محتوا

بازاریابی محتوایی یکی از عرصه هایی است که دائماً در حال زایش و تغییر است. برای فعالیت و موفقیت در چنین زمینه ای، نیاز به مطالعه مستمر داریم. هر روزه کتاب ها و مقالات متعددی برای آموزش تولید محتوا و بازاریابی محتوایی منتشر می شود. اما مراجع آموزشی آنلاین هم بسیار ارزشمند و راهگشا هستند. اینجا تعدادی از وب سایت های پیشرو و پرچمدار آموزش تولید محتوا، سئو، بازاریابی درون گرا و البته تجزیه و تحلیل عملکرد محتوا را معرفی کرده ایم. این منابع، غیر از آموزش مفاهیم، بررسی های موردی (Case Study) ارزشمندی هم انجام می دهند که مطالعه گزارش های آماری این بررسی ها، می تواند به درک مفاهیم و ایجاد یک بینش عمیق در بازاریابی محتوایی، کمک کند. پیشنهاد می کنیم این سایت ها را دنبال کنید و در خبرنامه های ایمیلی آن ها هم عضو شوید. در مجله شهر محتوا هم سعی می کنیم هم خودمان به روز باشیم و هم جدیدترین آموزش ها را در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی کتاب های بازاریابی محتوایی

کتاب، بهترین دوست عاشقان محتواست. تا نخوانده باشی، چه می توانی بنویسی؟

کتاب های فراوانی در زمینه کانتنت مارکتینگ نوشته شده که در اینجا فقط به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

معرفی کتاب بازاریابی با اجازه بازاریابی با اجازه! غریبه ها را به دوست و سپس به مشتری تبدیل کنید. به جای ارسال تبلیغات مزاحم و اتلاف وقت مشتریان بالقوه، از طریق بازاریابی اجازه ای برای مشتریان انگیزه ایجاد کنید تا داوطلبانه پیام شما را دریافت کنند.
معرفی کتاب بازاریابی 10 برابری بازاریابی 10 برابری شما هم مثل بسیاری از کسب و کارهای دیگر، تولید محتوا می کنید اما نتیجه نمی گیرید؟ این کتاب، ویژه شماست و راه حل هایی عملیاتی برای تولید یک محتوای غیر قابل رقابت برای کسب بیشترین بازدهی را ارائه می کند.
معرفی کتاب بازاریابی محتوایی حماسی بازاریابی محتوایی حماسی این کتاب قدم به قدم به شما آموزش می دهد که چگونه یک داستان متفاوت روایت کنید، در میان شلوغی تبلیغات، با موفقیت پیشرفت کنید و با هزینه بازاریابی کمتر، مشتریان بیشتری جذب کنید.
معرفی کتاب کلماتی برای تغییر ذهن ها کلماتی برای تغییر ذهن ها کلمات همیشه جادو نمی کنند! گاهی لازم است به این فکر کنید که چرا حرف های شما اثرگذار نیستند. این کتاب به ما کمک می کند تا با یک زبان اثرگذار با مخاطبان و مشتریان ارتباط برقرار کنیم.
معرفی کتاب می خواهید پادکست بسازید می خواهید پادکست بسازید صدای خود را پیدا کنید، داستان خود را روایت کنید و یک جامعه منسجم از مخاطبان بسازید که به شما گوش دهند. این کتاب 7 گام از ایده پردازی تا انتشار پادکست های موفق را به شما آموزش می دهد.
معرفی کتاب محتوایی که می فروشد محتوایی که می فروشد این کتاب، کتابی ایده آل برای کارآفرینان و رهبران کسب و کارهای B2B است که می خواهند از طریق بازاریابی محتوا، یک جریان مستمر از سرنخ های مشتریان (Lead ها) را به چرخه فروش خود جذب کنند.
خدمات شهر محتوا
آنالیز سئو
آنالیز سئو سایت

بررسی تمام نکات فنی سایت از نظر اصول سئو و ارائه پیشنهادات اصلاحی

تحقیق کلمات کلیدی سئو
تحقیق کلمات کلیدی

گزارش جستجوی کلمات کلیدی مشتریان و رقبای کسب و کار شما

تولید محتوا
تولید محتوا

تولید محتوای متنی با کیفیت متناسب با نیازهای کاربران شما

مشاوره لینک سازی
مشاوره لینک سازی

تجزیه و تحلیل لینک های رقبا و برنامه ریزی لینک سازی برای سایت شما