افزایش ورودی گوگل

آموزش روش های کاربردی افزایش بازدید سایت از طریق ورودی گوگل

آموزش رایگان افزایش بازدید گوگل

برای افزایش بازدید سایت، روش های مختلفی وجود دارد، اما به دلایل متعدد، بازدیدهایی که از گوگل جذب می شوند، ما را بهتر و سریع تر به اهدافمان می رساند.

چگونه ورودی گوگل و بازدید سایت را افزایش دهیم؟

به کاربرانی که از طریق گوگل وارد سایت می شوند، ورودی گوگل گفته می شود و افزایش بازدید سایت از طریق رسیدن به صفحه اول گوگل و همچنین افزایش رتبه سایت در نتایج ارگانیک گوگل، یکی از مطلوب ترین روش های افزایش بازدید سایت محسوب می شود. همه سایت ها تلاش می کنند بازدید گوگل سایت خود را افزایش دهند تا محتوای آنها در معرض دید کاربران بیشتری قرار بگیرد.

در این صفحه، روش هایی را آموزش می دهیم که از طریق آن ها می توانید به رایگان بازدید ارگانیک سایت خود از طریق گوگل را افزایش دهید. با ما همراه شوید...

دلایل ضرورت افزایش بازدید سایت از طریق ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل = افزایش درآمد سایت

طبق تحقیقات سایت Databox که در گزارشات آماری HubSpot هم تأیید شده است، احتمال خرید بازدیدکنندگان طبیعی گوگل، حتی از تبلیغات کلیکی گوگل هم بالاتر است. یعنی کاربرانی که از طریق سئو و نتایج ارگانیک گوگل وارد سایت می شوند، بسیار بیشتر از سایر کاربران تبدیل به مشتری و خریدار شده و باعث افزایش درآمد سایت می شوند. پس افزایش بازدید طبیعی از گوگل، می تواند درآمد سایت را بیش از هر روش دیگری افزایش دهد. برای این که بتوانیم بازدید گوگل سایت خود را افزایش دهیم، باید بدانیم که چه عواملی بر آن موثر هستند تا با تغییر و بهینه سازی این عوامل، به نتیجه مطلوب خود برسیم.

نرخ تبدیل بالای ورودی های گوگل در مقایسه با بازدید تبلیغات

عوامل موثر بر افزایش بازدید سایت از ورودی گوگل

متغیرهای زیادی بر میزان جذب بازدید از نتایج گوگل موثر هستند. در اینجا به مهمترین موارد اشاره می کنیم:

رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

همانطور که در نمودار صفحه افزایش رتبه گوگل توضیح دادیم، سهم جذب بازدیدکنندگان در رتبه های مختلف صفحه اول، بسیار متفاوت است. به عنوان مثال گزینه اول در صفحه اول گوگل، معمولاً حدود 31 درصد کلیک ها را به خود جذب می کند. در حالی که رتبه های 8 تا 10 هر کدام حدود 3 درصد کلیک ها را دریافت می کنند. پس برای افزایش بازدید از گوگل، باید رتبه بالایی در صفحه اول کسب کنید.

تعداد جستجوی کلمه کلیدی

اگر شما در نتایج جستجوی کلیدواژه هایی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید که مردم زیاد آن ها را جستجو نمی کنند، صرفاً وجود شما در صفحه اول، بازدید چندانی برای سایت شما جذب نخواهد کرد. کسب رتبه بالا در کلمات کلیدی پر جستجو، می تواند افزایش بازدید سایت شما از گوگل شود. پس در انتخاب کلمات کلیدی، باید به میزان جستجوی هر کلیدواژه (Search Volume) دقت کنید.

نرخ کلیک (CTR) کلمه کلیدی

نرخ کلیک فقط مربوط به جذابیت سایت شما نیست. بلکه ممکن است برخی از کلیدواژه ها به دلیل ماهیت خود، نرخ کلیک بسیار پایینی داشته باشند. به عنوان مثال اگر شما با کلیدواژه هایی که جنبه کسب اطلاعات داشته باشند (مثل وضعیت آب و هوا)، در صفحه اول گوگل قرار بگیرید، احتمالاً بازدید چندانی جذب نخواهید کرد. زیرا گوگل با پاسخ مستقیم به سوال کاربر، نیاز او را برای کلیک بر روی نتایج، رفع می کند.

آموزش گام به گام افزایش ورودی گوگل و بازدید سایت

برای افزایش بازدید گوگل سایت، باید این 3 هدف را دنبال کنیم:

  1. انتخاب بهترین کلمات کلیدی
  2. افزایش رتبه در نتایج گوگل
  3. افزایش نرخ کلیک

در ادامه، مراحل رسیدن به هر یک از این اهداف را به صورت مختصر توضیح می دهیم:

انتخاب بهترین کلمات کلیدی

1) کلمات کلیدی اصلی خود را پیدا کنید

کلمات کلیدی اصلی یا کلمات کلیدی بذر (Seed Keywords) مهمترین کلماتی هستند که بیشترین ارتباط را به کسب و کار و محصولات شما دارند و شما در ابتدا می خواهید با آن کلیدواژه ها از طریق گوگل بازدید جذب کنید. به این دلیل به آن ها کلمه کلیدی بذر گفته می شود که با کاشتن آن ها می توانیم کلمات کلیدی بیشتر و حتی بهتری را برداشت کنیم.

2) کلمات کلیدی مرتبط را استخراج کنید

با استفاده از (ابزارهای کیورد ریسرچ) می توانید کلمه کلیدی بذر خود را وارد کرده و لیست جامعی از کلیدواژه هایی که کاربران در ارتباط با آن کلمه بذر، جستجو می کنند را استخراج کنید. در اختیار داشتن چنین اطلاعاتی به شما کمک می کند تا تولید محتوای سایت خود را بر اساس جستجوهای کاربران تنظیم کنید و بی هدف محتوا تولید نکنید. محتوایی که مرتبط به جستجوهای کاربران نباشد، نمی تواند بازدید شما را از گوگل افزایش دهد. به همین دلیل است که می گوئیم پیش از تولید محتوا باید تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید. شهر محتوا برای انجام این کار در کنار شماست.

تحقیق کلمات کلیدی

3) کلمات کلیدی رقبا را آنالیز کنید

یکی دیگر از کاربردهای تحقیق کلمات کلیدی این است که می توانید اطلاعات دقیقی از آمارهای بازدید رقبای خود به دست آورید و بدانید که سایت های رقیب از طریق کدام کلمات کلیدی در حال افزایش بازدید سایت خود هستند. سپس با تجزیه و تحلیل این کلیدواژه ها و تولید محتوای با کیفیت تر، می توانید بازدید بیشتری نسبت به رقبای خود از گوگل جذب کنید. شهر محتوا برای استخراج و تحلیل کلمات کلیدی سایت های رقیب هم می تواند به شما کمک کند. با ما در تماس باشید.

4) میزان جستجوی کلمات کلیدی را مقایسه کنید

چنین عباراتی را زیاد می شنویم که بدون بررسی و کسب اطلاعات دقیق، گفته می شود «فلان عبارت خیلی مهم است و حتماً زیاد سرچ می شود!». حدس و گمان های خود را درباره کلمات کلیدی کنار بگذارید و با تحقیق کلمات کلیدی، میزان جستجوی هر یک را با کلیدواژه های دیگر مقایسه کنید. برای افزایش ورودی گوگل باید مجموعه از کلمات کلیدی را انتخاب کنید که حجم جستجوی قابل توجهی داشته باشند.

5) شدت رقابت کلمات کلیدی را در نظر بگیرید

هر کلیدواژه ای که میزان جستجوی بالایی داشته باشد، برای سایت شما مناسب نیست. ممکن است شدت رقابت در یک کلمه کلیدی (Keyword Difficulty) به قدری بالا باشد که از توان رقابتی سایت شما خارج باشد. پس بهتر است اولاً اطلاعات مربوط به میزان رقابت آن ها را بررسی کنید و ثانیاً کلماتی را انتخاب کنید که بتوانید رتبه خوبی در آن ها کسب کنید. در طول زمان با دریافت بک لینک های بیشتر و افزایش اعتبار دامنه سایت، می توانید روی دریافت بازدیدکننده از کلمات کلیدی رقابتی تر هم برنامه ریزی کنید.

6) به ارزش آفرینی کلمات کلیدی توجه کنید

هدف شما نباید صرفاً افزایش بازدید از گوگل باشد. بلکه باید بازدیدکنندگانی را بیشتر هدف قرار دهید که شما را سریع تر به اهداف سایتتان می رسانند. مثلاً اگر شما یک سایت «فروش کتاب صوتی» دارید، ممکن است کلیدواژه ای مثل «کتاب» بازدید بسیار بالایی داشته باشد اما درصد خیلی کمی از کاربرانی که آن را جستجو می کنند، تمایل به خرید کتاب صوتی داشته باشند. از سوی دیگر رقابت در چنین کلیدواژه ای هم بسیار سخت است. پس باید کلیدواژه هایی را انتخاب کنید که ارزش آفرینی بیشتری برای سایت شما داشته باشند. در مثالی که گفتیم، کلیدواژه ای مثل «دانلود کتاب صوتی» می تواند ارزش بیشتری برای کسب و کار شما داشته باشد.

7) کلمات کلیدی منتخب را اولویت بندی کنید

مطلوبیت یک کلیدواژه به عوامل مختلفی مثل مواردی که گفتیم (میزان جستجو، میزان رقابت، میزان ارزش آفرینی) و همچنین میزان شفافیت هدف جستجوی کاربر، بستگی دارد. پس از کیورد ریسرچ یا تحقیق کلمات کلیدی، شما لیست بلندبالایی از کلیدواژه هایی که مردم جستجو می کنند و رقبای شما از طریق آن ها بازدید جذب می کنند، در اختیار دارید. نباید این لیست طولانی از کلمات، شما را سردرگم کند. باید بتوانید بین آن ها اولویت بندی کنید و مطلوب ترین کلیدواژه ها را برای کسب و کار خود انتخاب کنید. برای این منظور هم می توانید روی کمک بچه های شهر محتوا حساب کنید. با ما تماس بگیرید تا در این باره گپ بزنیم.

8) کلمات کلیدی با هدف جستجوی مشترک را گروه بندی کنید

مسئله تشخیص و تحلیل «هدف جستجوی کاربر» یا Search Intent بسیار مهم و موثر است. کاربران مختلف، با سطح دانش و تجربه و سلیقه های مختلف، برای پیدا کردن یک چیز مشخص، به روش های متفاوتی جستجو می کنند. گوگل تلاش می کند بفهمد که هر کاربر از جستجوی یک کلیدواژه چه منظوری دارد و سایت هایی را به او نمایش دهد که دقیق تر از دیگران منظور او را از این کلیدواژه فهمیده باشند و بهترین پاسخ را به آن بدهند. این تفاوت در جستجوهای مردم، یک فرصت برای شماست. شما می توانید کلمات کلیدی متعددی که هدف جستجوی یکسان دارند را در یک محتوا هدف قرار دهید و از طریق همه آن کیوردها، بازدید خود را از گوگل افزایش دهید. به گروه بندی کلمات کلیدی با هدف جستجوی مشترک، اصطلاحاً Keyword Mapping گفته می شود. برای گروه بندی کلمات کلیدی و تولید محتوای هدفمند برای کلیدواژه های گروه بندی شده، می توانید روی همکاری با شهر محتوا حساب کنید.

افزایش رتبه در نتایج گوگل

در صفحه «افزایش رتبه گوگل» خیلی کامل تر این مرحله از کار را توضیح داده ایم. اما در اینجا هم برخی از اقداماتی که باید برای بهبود رتبه سایت خود در نتایج جستجو انجام دهید تا بازدید بیشتری از گوگل دریافت کنید را توضیح می دهیم:

1) محتوایی 10 برابر بهتر از رقبا تولید کنید

شما قرار است در یک رقابت سخت شرکت کنید. رقابتی در حد قهرمانی المپیک! پس نمی توانید رقبا را نادیده بگیرید و محتوایی تولید کنید که مشابه محتوای آن ها باشد یا حتی ضعیف تر از محتوای آنها باشد. برای افزایش بازدید از گوگل، حتماً باید محتوای رقبا را کاملاً بررسی کنید و محتوایی تولید کنید که ده برابر بهتر از محتوای رقبا باشد. برای تولید محتوا، می توانید ریش و قیچی را به شهر محتوا بسپارید. با خیال راحت!

2) در محتوای خود، به هدف جستجوی کاربر پاسخ دهید

الگوریتم های گوگل هر روز هوشمندتر می شوند و در تشخیص هدف جستجوی کاربران و رتبه بندی سایت ها بر اساس میزان ارتباط با هدف جستجوها، دقیق تر عمل می کنند. دیگر صرفاً با تکرار بیهوده کلمات کلیدی در متن، نمی توانید رتبه خوبی در گوگل کسب کنید. باید خودتان را جای کاربر بگذارید و به این فکر کنید که کاربران از جستجوی کلیدواژه ای که قرار است از نتایج جستجوی آن در گوگل بازدید جذب کنید، چه منظوری دارند و دنبال چه چیزی هستند. سپس سعی کنید محتوایی تولید کنید که وقتی روی لینک شما در نتایج گوگل کلیک کردند و وارد سایت شما شدند، احساس رضایت کنند و نیازی به سایر سایت ها نداشته باشند. بهترین محتوا، محتوایی است که بتواند بهتر از دیگران به نیازهای کاربران پاسخ دهد.

3) رضایت کاربر را افزایش دهید

جلب رضایت کاربران

بگذارید بی تعارف بگوییم: اگر کاربر از محتوای شما و تجربه کاربری سایت شما رضایت نداشته باشد، هیچ شانسی برای افزایش بازدید سایت از طریق گوگل نخواهید داشت. سایتی که متن ها را به خوبی فرمت بندی نکرده باشد، با سرعت پایینی لود شود، چیدمان مناسبی برای دسترسی راحت کاربر به محتواها نداشته باشد، برای موبایل و دستگاه های مختلف بهینه سازی نشده باشد و در یک کلام نتواند کاربران مختلف را راضی نگه دارد، توانایی جذب بازدید از گوگل را هم نخواهد داشت.

4) محتوای ویدیویی تولید کنید

تحقیقات نشان می دهد صفحاتی که شامل ویدیو هستند، 5300 درصد احتمال بالاتری برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل دارند. بله! درست متوجه شدید! احتمال 53 برابر بیشتر! پس سعی کنید برای صفحات مهم سایت خود، ویدیوی با کیفیت و ارزشمند تولید کنید.

5) عکس های سایت را بهینه سازی کنید

منظور ما از بهینه سازی عکس، فقط این نیست که کلمات کلیدی خود را در متن جایگزین تصاویر (Alt Text) بنویسید! منظور این است که عکس های اختصاصی تولید کنید. زیرا سرچ کردن در Google Images و کپی کردن عکس های دیگران، تفاوتی با کپی کردن متن های سایت های دیگر ندارد. مطالعات زیادی هست که نشان می دهد استفاده از عکس های اختصاصی و بهینه سازی آن ها (کاهش حجم، متن جایگزین، نام گذاری معنی دار و...) می تواند نتایج بسیار خوبی برای افزایش بازدید از گوگل داشته باشد.

6) لینک سازی داخلی را جدی بگیرید

لینک دهی داخلی، همانطور که می تواند به کاربر برای مطالعه بیشتر و درک بهتر محتوای شما کمک کند، به موتورهای جستجو هم کمک می کند تا ارتباط معنایی محتواهای مختلف شما را بهتر تشخیص دهد و بازدید صفحات مختلف شما را افزایش دهد. مثلاً وقتی ما به شما می گوییم که برای افزایش بازدید گوگل، لازم است «به صفحه اول گوگل برسید» و «رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهید» باید به صفحات مربوط به این مسائل، لینک دهیم تا شما بتوانید آن ها را هم ببینید و مطالعه کنید. تجربه و تحقیقات، ثابت کرده اند که لینک سازی داخلی به بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو و افزایش بازدید از نتایج طبیعی گوگل، کمک زیادی خواهد کرد.

7) لینک سازی خارجی را ادامه دهید

لینک سازی داخلی و خارجی

حتماً می دانید که لینک سازی خارجی یا لینک بیلدینگ (Link Building) اگر به درستی و بر اساس اصول سئو انجام شود، چه تأثیرات مثبتی بر بالا بردن میزان بازدید شما از گوگل خواهد داشت. اما شاید از این نکته غافل باشید که لینک سازی نباید متوقف شود. چون همه رقبای شما هم در حال لینک سازی و افزایش اعتبار سایت های خود هستند و اگر شما به یک نقطه مطلوب رسیدید، تضمینی وجود ندارد که بتوانید آن موقعیت خوب را حفظ کنید. پس باید در طول زمان لینک سازی را ادامه دهید تا اعتبار سایت خود را هر روز افزایش دهید. به این ترتیب، ورودی گوگل شما هم حفظ خواهد شد و در طول زمان افزایش خواهد یافت.

افزایش نرخ کلیک

نه تنها رسیدن به صفحه اول گوگل برای بهترین و پر جستجوترین کلمات کلیدی کافی نیست، بلکه قرار گرفتن در بالاترین رتبه ها و صدر نتایج گوگل هم کافی نیست. نمایش سایت در نتایج جستجو (Impression) بخش اول کار است! اگر کاربرانی که سایت شما را در نتایج جستجو می بینند، روی لینک شما کلیک نکنند و نرخ کلیک (CTR) سایت شما پایین باشد، هم بازدید چندانی نخواهید داشت و هم به مرور زمان رتبه خود را هم در گوگل از دست خواهید داد. پس باید بتوانید نرخ کلیک سایت خود را افزایش دهید تا هم بازدید بیشتری جذب کنید و هم رتبه خود را در SERP حفظ کنید. در ادامه به تکنیک های افزایش نرخ کلیک می پردازیم:

1) تیترهای جذاب و کنجکاوی برانگیز بنویسید

اولین چیزی که کاربر از سایت شما می بیند، تیتر شما در نتایج جستجوی گوگل است. باید سعی کنید تیترهای خود را به گونه ای بنویسید که کاربران را تشویق به کلیک بر روی آن کند. کاربران روی همه 10 نتیجه صفحه اول گوگل کلیک نمی کنند! بلکه جذاب ترین ها را انتخاب می کنند. باید بتوانید با جلب توجه کاربر و ایجاد کنجکاوی در ذهن مخاطب، او را قانع کنید که باید روی لینک شما کلیک کند. با تیترهای جذاب، می توانید بازدید گوگل سایت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

2) از کاراکترهای جالب توجه در تیتر استفاده کنید

از این روش برای اسپم کردن استفاده نکنید و اعصاب مخاطبان و گوگل را با آن خرد نکنید! اما در حد متعادل و متداول، می توانید از کاراکترهایی مثل () و [] و + و... استفاده کنید تا در بین نتایج مختلف صفحه اول گوگل، تیتر شما بیشتر مورد توجه کاربران قرار گیرد و چشم آن ها را به خود جذب کند.

3) از اعداد در تیتر استفاده کنید

به طور میانگین، تیترهایی که شامل اعداد هستند، نرخ کلیک بالاتری دارند. سعی کنید در تیتر خود به آمار و ارقامی اشاره کنید که باعث شود کاربران برای مطالعه کامل تر آن تمایل داشته باشند که روی لینک شما کلیک کنند و باعث افزایش بازدید سایت شما شوند.

4) از کلمات کلیدی در آدرس صفحات استفاده کنید

خودتان را جای کاربر بگذارید. اگر چیزی که جستجو کرده اید، عیناً در تیتر یکی از نتایج جستجو وجود داشته باشد، احتمال کلیک شما بر روی آن بیشتر نمی شود؟! می شود! پس شما هم سعی کنید کلمات کلیدی را در تیتر خود استفاده کنید تا کاربر بداند که شما می دانید که او چه می خواهد! به این ترتیب، هم بازدید گوگل سایت خود را افزایش می دهید و هم رضایت کاربر را بیشتر جلب می کنید.

5) متاتگ توضیحات را بهینه سازی کنید

یکی از بهترین ابزارهایی که در اختیار وبمستران قرار دارد تا بتوانند نرخ کلیک و در نتیجه بازدید گوگل سایت خود را افزایش دهند، متا تگ توضیحات یا Meta Description است. گوگل اعلام کرده است که از این تگ برای رتبه بندی سایت ها استفاده نمی کند اما گاهی اوقات (و نه همیشه!) این توضیحات را زیر لینک آبی رنگ سایت شما در نتایج جستجو (SERP) نمایش می دهد. اگر توضیحاتی که شما در متا دیسکریپشن می نویسید، بتواند توجه کاربران را جلب کند و نرخ کلیک سایت شما را افزایش دهد، طبیعتاً بازدید بیشتری جذب خواهید کرد.

6) کد Schema ستاره امتیازات کاربران را به سایت اضافه کنید

در طراحی و برنامه نویسی سایت خود، شرایطی را ایجاد کنید که کاربر بتواند به محتوای هر صفحه امتیاز دهد. این امتیازات را از طریق کدهای Schema.org به گوگل هم معرفی کنید. در این صورت ممکن است گوگل میانگین امتیازات کاربران شما را در نتایج جستجو به صورت ستاره های طلایی نمایش دهد. نمایش این ستاره ها در گوگل، باعث جلب توجه بیشتر کاربران و افزایش نرخ کلیک و در نتیجه افزایش بازدید گوگل سایت شما خواهد شد.

7) برای محصولات، از کد Schema قیمت گذاری استفاده کنید

اگر سایت شما فروشگاهی است و محصولاتی برای فروش دارید که می خواهید بازدید زیادی از گوگل برای آن ها کسب کنید، پیشنهاد می کنیم از کدهای Schema مربوط به قیمت گذاری استفاده کنید. اگر این نشانه گذاری ها را به درستی انجام دهید، این احتمال وجود دارد که قیمت محصولات شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود و باعث افزایش احتمال کلیک کاربران و افزایش بازدید سایت شما شود.

8) برای پاسخ به سوالات، از کد اسکیمای FAQ استفاده کنید

شاید در جستجوهایی که در گوگل داشته اید، با سایت هایی مواجه شده باشید که زیر لینک و توضیحات آن ها، چند پرسش و پاسخ هم به صورت آکاردئونی نمایش داده می شود. نمایش این پرسش و پاسخ ها می تواند لینک شما را از سایر رقبا در نتایج گوگل متمایز کرده و توجه و کلیک بیشتری را جلب کند. برای این کار هم باید از کدهای اسکیما استفاده کنید.

9) برندسازی کنید

فرض کنید دنبال چیزی هستید و در گوگل جستجو می کنید. بین 10 نتیجه ای که نمایش داده می شود، یکی از برندها برای شما آشناتر است و قبلاً اسم آن را (در تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردهای خیابانی، بنرهای تبلیغاتی اینترنتی و...) دیده یا شنیده اید. احتمال این که روی لینک های این برند در گوگل کلیک کنید، بیشتر از سایر لینک ها خواهد بود. پس شما هم با برندسازی سعی کنید احتمال کلیک کاربران را افزایش دهید.

10) سایت خود را در گوگل مپ و گوگل بیزینس ثبت کنید

در جستجوهای محلی، غیر از 10 لینک آبی معمول، نام و اطلاعات تعدادی از کسب و کارهای مرتبط هم نمایش داده می شود. در کنار نام آن ها، لینک صفحه اصلی هم وجود دارد که باعث می شود بازدید بیشتری از گوگل به دست آورید. پس اگر تا به حال این کار را نکرده اید، حتماً به بخش معرفی کسب و کارها در گوگل مپ مراجعه کنید و سایت خود را ثبت کنید.

سوالات متداول درباره افزایش بازدید از گوگل

سوالات متداول درباره افزایش بازدید از گوگل
چگونه آمار بازدید سایت از گوگل را بررسی کنیم؟

برای بررسی آمار ورودی های گوگل و سایر بازدیدکنندگان سایت، باید یکی از نرم افزارهای آنالیتیکس مثل Google Analytics یا Matomo را روی سایت خود نصب کنید.

چرا محتواهایی که تولید می کنیم، از گوگل ورودی نمی گیرد؟

تولید محتوایی که مبتنی بر کیورد ریسرچ و بر اساس اصول سئو نباشد، بازدیدی از گوگل جذب نخواهد کرد. آمارها نشان می دهد بیش از 90 درصد محتواهای منتشر شده در وب، هیچ وقت هیچ بازدیدی از گوگل دریافت نمی کنند.

هزینه افزایش بازدید گوگل چقدر است؟

مهمترین هزینه شما، زمان است. باید صبور باشید و با مشورت متخصصان سئو سایت خود را دائماً بهینه سازی کنید و محتوای هدفمند و با کیفیت تولید کنید تا بازدید گوگل سایت شما به مرور افزایش یابد.

صفحات بلاگ بیشتر می توانند از گوگل بازدید بگیرند یا کتگوری ها؟

میزان ورودی گوگل به نوع کلمه کلیدی، میزان جستجوی آن، هدف جستجو، رتبه سایت شما، نرخ کلیک و عوامل متعدد دیگری بستگی دارد. صرفاً بلاگ یا کتگوری بودن یک صفحه نمی تواند بازدید گوگل آن را مشخص کند.

آیا نرم افزارهای افزایش بازدید، به بازدید گوگل کمک می کنند؟

خیر. ما هیچ یک از روش هایی که به نحوی با هدف دستکاری نتایج گوگل انجام می شوند را توصیه و تأیید نمی کنیم. با تولید محتوای ارزشمند و لینک سازی طبیعی می توانید به نتایج مطلوب برسید.

شهر محتوا چه خدماتی برای افزایش بازدید از گوگل ارائه می دهد؟

ما با ارائه خدماتی مثل تحقیق کلمات کلیدی، مشاوره لینک سازی، آنالیز سئو سایت و تولید محتوا، می توانیم به افزایش بازدید سایت شما از نتایج طبیعی جستجوی گوگل، کمک کنیم با ما در تماس باشید.

نظرات شما
faall.info

faall.info:

سلام کاش چندتا سایت هم معرفی میکردید برای تحقیقات کلمات کلیدی با نرخ کلیک بالا که در ایران کارایی داشته باشه چون متاسفانه در هرسایتی برای کلمات کلیدی و تحقیقات میرم گزینه های قطب شمال و جنوب کشورهایی با جمعیت نصف نفر هم هست ولی ایران نه و مخاطب مجبوره از گذینه امریکا یا گزینه های دیگه استفاده کنه

پاسخ دهید

بهروز سنایی

بهروز سنایی:

سلام . ممنون از مطلب خوبتون . اما ظاهرا گوگل بیزنس برای ایرانیها بستس چون اصلا گزینه ایران رو برای ارسال کد تایید نداره . راهی هست که بشه ازش استفاده کرد ؟

پاسخ دهید

شهر محتوا

شهر محتوا:

سلام. از لطف شما متشکریم. متأسفانه گوگل اجازه ثبت کسب و کارهای ایرانی را در Google My Business نمی دهد. پیشنهاد می کنیم سایت خود را در Google Maps ثبت کنید.

پاسخ دهید

سیما

سیما:

جالب بود! فکر نمی کردم آمار تبدیل سئو از ادوردزم بیشتر باشه!

پاسخ دهید

خدمات شهر محتوا
تولید محتوا
تولید محتوا

مفید و باکیفیت بودن کافی نیست. محتوا باید تعامل‌برانگیز باشه

آنالیز سئو
مشاوره سئو و دیسکاور

راهبری تیم سئو و محتوای سازمان شما توسط متخصصان باتجربه

تحقیق کلمات کلیدی سئو
تحقیق کلمات کلیدی

استخراج تمام کلمات کلیدی مرتبط به کسب‌وکار شما

خوشه‌بندی کلمات کلیدی
خوشه‌بندی کلمات کلیدی

دسته‌بندی معنایی کلمات کلیدی بر اساس مشابهت هدف جستجو