چگونه مثل حرفه ای ها پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

شهر محتوا>مجله محتوا>محتوا
چگونه مثل حرفه ای ها پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟
سمانه رحیمی|یکشنبه، ۱۰ مهر ۱۴۰۱|تعداد کلمات: 861 کلمه|مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه
اول یه نگاه به فهرست بنداز
 • چرا باید از بازاریابی پیامکی استفاده کنیم
 • ویژگی‌های بهترین پنل پیامک اطلاع رسانی
 • حرفه‌ای‌ها چطور پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنند
 • جمع بندی

امروزه تبلیغات حرف اول و آخر را در بازاریابی مدرن می‌زند اما موضوع بااهمیت نحوه اجرای تبلیغات است. همانطور که می‌دانید در حال حاضر می‌توان به روش‌های مختلف به تبلیغات اقدام کرد که شاید یکی از مهم‌ترین آنها پیامک تبلیغاتی باشد. البته هر روش بازاریابی نیاز به دقت و بررسی جزئیات دارد و اگر بدرستی بکار گرفته نشود، تأثیرات آنچنانی نخواهد داشت. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم درباره‌ی پیامک اطلاع رسانی و یا همان تبلیغاتی صحبت کنیم و به مواردی بپردازیم که بکارگیری از آنها به طور کامل می‌تواند تأثیرات پیامک تبلیغاتی ارسالی را برای مخاطبان افزایش دهد. بنابراین چنانچه در هر زمینه‌ای فعالیت می‌کنید و به بازاریابی نیاز مبرم دارید، حتماً تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

 

چرا باید از بازاریابی پیامکی استفاده کنیم

قبل از هر چیزی باید به دلایل بکارگیری از پیامک تبلیغاتی اشاره کنیم. در واقع ممکن است هنوز به استفاده از این روش که با خرید پنل پیامکی امکان‌پذیر است، قانع نشده باشید که ما در ادامه به دلایل این مهم می‌پردازیم:

 • دسترسی همیشگی

یکی از گزینه‌های همیشه در دسترس برای ارتباط سریع‌تر با دیگران، پیامک است. همین مورد سبب شده است تا کسب و کارها به استفاده از ارسال پیامک به جهت بازاریابی روی بیاورند. در واقع اصلاً امکان ندارد که پیامک ارسال شده بوسیله‌ی کاربران خوانده نشود و این یعنی که راه ارتباطی سریع و مطمئن که به خوبی می‌تواند به افزایش درآمد کمک کند.

 • دسترسی به همه‌ی افراد

پر واضح است که اگر صاحب یک فروشگاه در سطح شهر باشید به هیچ عنوان نمی‌توانید با همه افراد در دیگر شهرها ارتباط بگیرید و در واقع بازاریابی‌تان محدود به یک موقعیت شهری می‌شود. اما پیامک تبلیغاتی این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهد که با گستره‌ی بیشتری از افراد تماس متنی گرفته و شانس فروش محصولات‌تان را افزایش دهید. برای این منظور نیز کافی است که از یک پنل اس ام اس ارزان استفاده کنید که این نوع خدمات در سایت‌های مختلف قابل دسترسی است.

 • پرداخت هزینه کمتر

مطمئناً روش‌ها بازاریابی که در حال حاضر از طرف بسیاری از کسب و کارها انجام می‌شود که یکی از آنها درج بنر در سایت‌های پربازدید است، هزینه‌های سرسام‌آوری دارد. اما چه نیازی به این کار است تا وقتی که می‌توان از پنل پیامکی و ارسال اس ام اس به جهت بازاریابی بهره برد؟ حتم داریم که اگر فقط یک بار از این روش استفاده کنید، کاهش هزینه‌ها به طرز چشم‌گیری ملموس خواهد بود.

ویژگی‌های بهترین پنل پیامک اطلاع رسانی

وقتی قرار است از پیامک تبلیغاتی به جهت بازاریابی استفاده شود، طبیعتاً انتخاب یک سیستم معتبر در اولویت خواهد بود. اما این سیستم باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد که ما در ادامه به این موضوع می‌پردازیم:

- ساده بودن. اولین موردی که در پنل پیامک تبلیغاتی قابل بررسی است، ساده بودن پنل است. در واقع کار کردن با چنین پنل‌های باید فوق العاده آسان باشد تا ارسال پیامک با سرعت بیشتری انجام شود.

- امکانات کامل. یک پنل اس ام اس ارزان اما باکیفیت دارای اطلاعات قابلیت‌های کامل است. در واقع اگر تا بحال با چنین سیستم‌هایی کار کرده باشید، به طور حتم می‌دانید که از چه صحبت می‌کنیم. به طور کلی یک پنل پیامکی ایده‌آل از امکاناتی مانند ارسال پیامک گروهی، ارسال پیامک به لیست سیاه، ارسال پیامک به پیش‌شماره‌های خاص و... برخوردار است.

- پشتیبانی قوی. به دلیل اینکه ممکن است سرورهای چنین سیستم‌هایی به دلایل مختلف دچار مشکل شود، مجهز بودن سایتی که امکان استفاده از خدمات پیامک تبلیغاتی را فراهم کرده است، به پشتیبانی قوی، فوق العاده ضروری است. بنابراین قبل از انتخاب چنین پنل‌هایی حتماً به اعتبار سرویس ارائه دهنده اس ام اس تبلیغاتی توجه کنید.

- تعرفه مناسب. از دیگر مواردی که باید قبل از خرید پنل اس ام اس در نظر گرفته شود، تعرفه‌های ارسال اس ام است. پر واضح است که هر شرکت بتواند بهترین تعرفه‌ها را در این زمینه ارائه دهد، مشتریان بیشتری خواهد داشت. بنابراین حتماً این موضوع را نیز قبل از خرید پنل اس ام اس ارزان مورد بررسی قرار دهید.

حرفه‌ای‌ها چطور پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنند

وقتی به نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی فکر می‌کنید، باید در نظر داشته باشید که از بهترین راه‌کارها برای این منظور استفاده کنید. به طور خلاصه توجه به موارد زیر به خوبی می‌تواند ارسال پیامکی ایده‌آل را برایتان بهمراه داشته باشد:

 • پیامک را به خوبی شخصی‌ سازی و هدفمند کنید.

 • با احساس صحبت کنید تا افراد فکر نکنند که با ربات طرف هستند.

 • اگر از شکلک استفاده می‌کنید، بی‌رویه نباشد و به متن تبلیغات ارزش اضافه کند.

 • پیامک تبلیغاتی اصولاً کوتاه است تا خواننده از مطالعه‌ی آن صرف نظر نکند.

 • حتماً از افراد برای دیدن کار یا محصولات‌تان دعوت بعمل بیاورید.

اما شاید برایتان سوال پیش آمده است که برترین نمونه متن پیامک اطلاع رسانی به چه صورت است که ما در ادامه به چند مورد خیره کننده اشاره می‌کنیم که می‌توانی از آنها الگوبرداری نمایید:

- شانس خودتو برای دریافت یک تخفیف حداکثری 30 درصد امتحان کنید. حواستان باشد که این تخفیف فقط تا آخر شب فعال است، پس دست دست نکنید.

- برای دو نفر هدیه بخر و یک هدیه از ما داشته باش. هدیه‌ی ما ارزش، هدیه خریدن دارد، پس لطفاً امتحان کنید که ضرری نمی‌کنید.

- خیلی وقت است که شما را در هتل‌مان ندیده‌ایم. چرا با این کد تخفیف جذاب 50 درصدی تشریف‌فرما نمی‌شوید؟ ما منتظریم شماییم.

و الی آخر که می‌توانید با بهترین ایده‌ها بهترین متن پیامک تبلیغاتی داشته باشید.

جمع بندی

حال اگر در حال حاضر نیاز مبرم به یک پنل پیامکی ایده‌ال دارید، حتماً مجموعه وب وان اس ام اس را امتحان کنید چرا که این شرکت با بهترین شرایط امکانات و قابلیت‌های جذابی را در قالب پنل پیامک تبلیغاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده است. گفتنی است که استفاده از این مجموعه دارای مزیت‌های فوق العاده‌ای است که از جمله می‌توان به تعرفه‌های مناسب اشاره کرد. ضمن اینکه قابلیت‌های در اختیار قرار داده شده بوسیله‌ی مجموعه وب وان اس ام اس به نسبت سایر شرکت‌ها در بهترین حالت و شرایط قرار دارد. توصیه می‌کنیم برای داشتن یک بازاریابی قوی و مستمر بهمراه یک سود عالی حتماً از این مجموعه‌ی ایده‌آل استفاده کنید.

 

samanehrahimi
نوشته شده توسط

سمانه رحیمی

سلام من سمانه هستم؛ سمانه رحیمی. عاشق کار کردنم و هیچ وقت از انجام کارهایی که دوستشون دارم، خسته نمیشم. من 22 اردیبهشت سال 1366 تو بیمارستان آراد تهران به دنیا اومدم... تک دختر خانواده...

نظرات شما

هنوز کسی نظر نداده!

میتونی اولین نفری باشی که به ما بگی نظرت درباره این یادداشت چیه؟

اگر سوالی هم داری، می تونی همینجا بپرسی. زود جواب میدیم!

خدمات شهر محتوا
آنالیز سئو
آنالیز سئو سایت

بررسی تمام نکات فنی سایت از نظر اصول سئو و ارائه پیشنهادات اصلاحی

تحقیق کلمات کلیدی سئو
تحقیق کلمات کلیدی

گزارش جستجوی کلمات کلیدی مشتریان و رقبای کسب و کار شما

تولید محتوا
تولید محتوا

تولید محتوای متنی با کیفیت متناسب با نیازهای کاربران شما

مشاوره لینک سازی
مشاوره لینک سازی

تجزیه و تحلیل لینک های رقبا و برنامه ریزی لینک سازی برای سایت شما