درباره شهر محتوا

تیم باید خلّاق و با انگیزه باشه. فقط اینجوری میشه هر روز یه عالمه چیز جدید یاد گرفت و از کار کردن لذت برد.

توی تیم شهر محتوا، همه با هم رفیق هستن و سعی می کنن مکمّل همدیگه باشن. روحیه انتقادپذیری، باعث میشه به راحتی بتونیم اشکالات کارهای همدیگه رو تذکر بدیم و به رشد همدیگه کمک کنیم. فضایی توی شرکت ایجاد شده که از کار کردن لذت می بریم. جوری که ساعت کاری شهر محتوا تا 6 عصره ولی خیلی وقت ها تا ساعت 9 یا 10 شب دلمون نمیاد بریم خونه!

تیم شهر محتوا

ارزش های محوری در شهر محتوا

تحلیل نیازهای مخاطبان برای ایده یابی محتوا

محتوا

ما محتوا را محترم می شماریم. معتقدیم که جهان بی محتوا، معنا و اعتباری ندارد. بازاریابی نوین هم بر محتوا استوار است و رشد کسب و کارهای اینترنتی، عمیقاً به محتوا وابسته است.

تجزیه و تحلیل رقیب ها برای ایده یابی تولید محتوا

یادگیری

ما فرزندان بوعلی و خیام و ابوریحانیم. باید بدانیم تا بتوانیم. خواندن و یادگرفتن، سرگرمی و لذت هر روز روزگار ماست. یادگیری پایان ندارد، چون محتوا بی کرانه است.

ایجاد مزیت رقابتی در ایده پردازی تولید محتوا

نوآوری

آمده ایم تا طرحی نو دراندازیم. از تاریکی تکرار و کلیشه و مشابهت، به پنجره روشن آفرینش ایده ها و داستان های جدید می نگریم و از آرامش مرداب به جوشش چشمه چشم می دوزیم.

تحلیل نیازهای مخاطبان برای ایده یابی محتوا

مشتری مداری

نه از این رو که مشتری مداری، نقل محافل مارکتینگ شده و سکه بازار! نه! بلکه هر مشتری، راه جدیدی به ما نشان می دهد و ما را به دنیای جدیدی می برد. پس او را قدر می دانیم و ارج می نهیم.

تجزیه و تحلیل رقیب ها برای ایده یابی تولید محتوا

اخلاق

نه فقط در گفتار و کردار، که در پندار هم اصل و ریشه را مهر می دانیم و راستی که این رسم بزرگان است و کیش عزتمندان. ما را آیینه باشید و بنمایانید آلودگی ها را که تنها امید پاکی همین است.

ایجاد مزیت رقابتی در ایده پردازی تولید محتوا

کیفیت

آن که قدر و قیمت محتوا را بداند و مقید به اخلاق باشد، کم فروشی نمی کند که این شیوه فرو مایگان است و خردمندان آبروی خویش را چنین رایگان معامله نمی کنند. کیفیت یعنی کم فروشی نکنیم.

تیم شهر محتوا

محبوبه قاسمی

محبوبه قاسمی

باهوش و بازیگوش! صبح تا غروب توی Stack Overflow می چرخه! در مورد برابری حقوق خانم ها و آقایون باهاش شوخی نکنید!

علی لواسانی

علی لواسانی

بر عکس مهسا اصلاً استرس نداره! هر وقت دوس داشته باشه سایت و سرور رو منهدم می کنه! بعدش هم خیلی ریلکس دیباگ می کنه!

مهسا بابالویی

مهسا بابالویی

عاشق کتاب و فیلم! کافیه یه ایراد کوچولو توی کار باشه تا مهسا استرس بگیره! همه کارهاش باید با دقت و درست انجام بشه.

میلاد فرقان خواه

میلاد فرقان خواه

عالی ولی متواضع! یه جوری درباره خودش حرف می زنه فکر میکنی هیچی بلد نیست. ولی یه جوری کار می کنه می فهمی بهتر از میلاد پیدا نمیشه!

نیلوفر فتاح

نیلوفر فتاح

فکر کن یه نفر 2 سال روی یه پروژه تحقیقاتی درباره شخصی سازی صفحات وب کار کنه! همیشه همینجوری کارها رو جدی می گیره و از یادگیری لذت می بره.

نیلوفر سلیم خانی

نیلوفر سلیم خانی

عاشق سئو و پایتونه و دوس داره همیشه بهترین خودش باشه! باید قیافه اش رو ببینید وقتی روی کیوردها کار میکنه و جستجوهای مردم رو بررسی می کنه...

فاطیما گودرزی

فاطیما گودرزی

زندگی رو دوس داره و همیشه تلاش می کنه مهارت های بیشتری برای زندگی بهتر یاد بگیره. عاشق تعامل موثر با دیگرانه و حسابی اجتماعی!

الهه حاج اسماعیل

الهه حاج اسماعیل

راستش بهش نمیاد ولی در عمل خیلی توی کارش دقیق و مسئولیت شناسه. مو رو از ماست می کشه و یه جوری کار رو تحویل میده که خیالت راحت باشه!

سمانه رحیمی

سمانه رحیمی

دقیق تر از ساعت های سوئیسی! حقوق همکارها رو باید حتماً قبل از ساعت 12 شب همون روز مقرر پرداخت کنه وگرنه بیشتر از مهسا استرس می گیره!

مهدیس احمدخانی

مهدیس احمدخانی

از اوناست که عمران خونده ولی دوس نداشته و اومده سراغ دیجیتال مارکتینگ و عاشقش شده! داره MBA می خونه و کارهای خلاقانه حالشو خوب می کنه.

علی اصلی

علی اصلی

تموم نشدنی! همیشه ایده های جدید داره. مثل آدم های بزرگ بی ادعاست و مثل محبوبه بازیگوش! هر وقت کاری گره بخوره، آقای راه حل یه ایده ناب داره.

میلاد صفائی

میلاد صفائی

بی تاب یادگیری! وقتی با یه موضوع جدید آشنا میشه، تا تهش رو در نیاره ول نمی کنه! صبح تا شب سر به سر بچه ها میذاره و به همه گیر میده.

خدمات شهر محتوا
آنالیز سئو
آنالیز سئو سایت

بررسی تمام نکات فنی سایت از نظر اصول سئو و ارائه پیشنهادات اصلاحی

تحقیق کلمات کلیدی سئو
تحقیق کلمات کلیدی

گزارش جستجوی کلمات کلیدی مشتریان و رقبای کسب و کار شما

تولید محتوا
تولید محتوا

تولید محتوای متنی با کیفیت متناسب با نیازهای کاربران شما

مشاوره لینک سازی
مشاوره لینک سازی

تجزیه و تحلیل لینک های رقبا و برنامه ریزی لینک سازی برای سایت شما