درباره ما: آشنایی با خدمات شهر محتوا

محتوای رسانه شما اینجا تولید میشه

ضرورت و اهمیت تولید محتوا

دیگه همه میدونن که موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی، به طور مستقیم به تولید محتوا وابسته است. پس لزومی نداره که بیشتر از این توضیح بدیم!

راهکارهای مختلف تولید محتوا

راهکارهای متفاوتی برای تولید محتوا وجود داره که هر کدوم، مزایا و معایبی دارن:

1) استخدام نیروی کار متخصص برای تولید محتوا

یه راه اینه که شما نیروی متخصص تولید محتوا استخدام کنید و این نیروها در محل شرکت شما مشغول تولید محتوا باشن. مشخصه که این روش چقدر سخته و هزینه اش چقدر بالاست. احتمالا بازدهی مطلوبی هم نداره!

2) همکاری با فری لنسرهای تولید کننده محتوا

راه دوم اینه که تولید محتوا رو به فری لنسرها بسپارید تا به صورت دورکاری براتون انجام بدن. این روش هم مشکلات خودش رو داره. مثل این که استاندارد و نظارتی روی کیفیت محتوا وجود نداره و به دلیل محدودیت های دسترسی مستمر به فری لنسرها و عدم تعهد کاری اون ها، نمی تونید یه برنامه حساب شده و حرفه ای برای تولید محتوا داشته باشید.

3) برون سپاری تولید محتوا

راه سوم اینه که تولید محتوا رو به یه تیم حرفه ای که متخصص همین کار هستن بسپارید. برون سپاری تولید محتوا می تونه مشکلات روش های قبل رو حل کنه و برنامه تولید محتوای شما رو همونجوری که باید باشه، جلو ببره.

کار ما در شهر محتوا اینه که اولاً در تدوین استراتژی تولید محتوا به شما مشاوره بدیم و ثانیاً صفر تا صد فرایند تولید محتوا رو با کیفیت بالا و هزینه منطقی براتون انجام بدیم.

راهکار شهر محتوا

تیم شهر محتوا که از فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی تشکیل شده، تلاش می کنه تا دغدغه تولید محتوا رو برای کسب و کارهای اینترتنی ایران کاهش بده و با تمرکز بر کیفیت و قیمت، بهینه ترین نتیجه رو در تولید محتوا در اختیار شما بذاره.