تولید محتوا

باید هدفمند و با کیفیت باشه

خدمات تولید محتوا برای سایت یا فروشگاه اینترنتی شما:

 • مشاوره رایگان تولید محتوا
 • طراحی محتوا بر اساس نیازهای مشتری
 • تولید محتوا و بهینه سازی بر اساس جدیدترین اصول SEO
 • ویراستاری رایگان و نظارت بر یونیک بودن محتوا
1 سفارش تولید محتوا
0 درصد
0 کلمه
کلمه ای 60 تومان
تحویل در 0 روز
مجموعاً 0 تومان
مرحله بعد

راهنمای سفارش تولید محتوا

چگونه سفارش تولید محتوا ثبت کنم؟

برای سفارش تولید محتوا، کافی است فرم بالای صفحه را تکمیل نمایید و مشخصات محتواهای مورد نظر خود را در این فرم ثبت کنید.

چگونه برای محتواهای خود، کلمات کلیدی انتخاب کنم؟

بازدهی سئو محتوای شما، بستگی مستقیم به انتخاب صحیح و هدفمند کلمات کلیدی دارد. برای انتخاب بهترین و موثرترین کلمات کلیدی، لازم است با استفاده از ابزارهای کیورد ریسرچ، میزان جستجوی کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کار خود و همچنین میزان جذب بازدید رقبای کسب و کار خود با این کلیدواژه ها را بررسی کنید. برای این کار می توانید از خدمات تحقیق کلمات کلیدی شهر محتوا بهره مند شوید.

هر محتوا باید حداقل چند کلمه باشد؟

حجم محتوای شما باید با موضوعی که برای تولید محتوا مد نظر دارید و هدف جستجوی کاربر (Search Intent) تطبیق داشته باشد. اگر بخواهیم از زاویه آماری به مسئله نگاه کنیم، تحقیقات سایت های Ahrefs و Backlinko و HubSpot نشان می دهد برای کسب رتبه های برتر در نتایج جستجوی گوگل، محتواهایی که حداقل 1500 الی 2500 کلمه دارند، از قدرت رقابتی بالاتری برخوردار هستند.

آیا برای سفارش تعداد زیادی محتوا، تخفیف قائل می شوید؟

بله. سفارشات بیش از 20 هزار کلمه، شامل 10 درصد تخفیف اتوماتیک خواهند شد.

آیا کیفیت محتوا را تضمین می کنید؟

بله. ما در شهر محتوا بر تولید محتوای با کیفیت تمرکز داریم. اگر به هر دلیلی از کیفیت خدمات ما رضایت نداشته باشید، کل مبلغ پرداخت شده، بازگردانده خواهد شد.

چه مدت زمانی طول می کشد تا سفارش، تحویل داده شود؟

مدت زمان لازم برای تولید و تحویل محتوا، بستگی به «تعداد محتوا» و «تعداد کلمات هر محتوا» در سفارش شما دارد. با تکمیل فرم سفارش در بالای همین صفحه، مدت زمان تحویل به صورت اتوماتیک محاسبه و نمایش داده می شود.

آیا مالکیت معنوی محتوا برای من محفوظ است؟

نگران نباشید. ما محتوای شما را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار نمی دهیم. ما برای حقوق مالکیت معنوی شما احترام قائل هستیم.

مفهوم و کاربردهای تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟

پایگاه هاب اسپات (که مرجع اصلی آموزش بازاریابی درون گرا است)، تولید محتوا را اینگونه تعریف می کند:

تولید محتوا فرایندی است که طی آن، ایده های موضوعی جذاب برای شخصیت (پرسونا) مشتریان شما خلق می شود و بر اساس این ایده های جذاب، محتوای متنی و تصویری در قالب یادداشت های بلاگ، ویدیوها، اینفوگرافیک ها یا سایر فرمت های محتوایی، تولید شده و در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

در این تعریف، 6 نکته مهم وجود دارد:

 1. تولید محتوا، یک فرایند مستمر است. نه یک اقدام مقطعی.
 2. ایده پردازی، اولین گام در تولید محتواست.
 3. ایده ها باید برای مخاطبان جذابیت داشته باشند.
 4. محتواها باید متناسب با ایده های برنامه ریزی شده تولید شوند.
 5. محتوا می تواند در فرم های مختلفی تولید شود.
 6. محتوا باید در دسترس مخاطب قرار گیرد.

اهمیت و ضرورت تولید محتوا

تولید محتوا مهمترین اقدام برای جذب مشتری در بازاریابی جاذبه ای است. وقتی شما محتوا تولید می کنید، در واقع اطلاعات مفید رایگانی را در اختیار مخاطبان قرار می دهید که 2 نوع کاربرد مهم دارد: اول این که باعث جلب توجه مشتریان جدید می شود و دوم این که با ایجاد یک تعامل با کیفیت و موثر، باعث افزایش وفاداری و حفظ مشتریان موجود می شود.

اما فقط این نیست!

به این آمار توجه کنید تا اهمیت تولید محتوا را درک کنید:

 • بازاریابی محتوایی، 3 برابر بیشتر از بازاریابی سنتی، مشتری جذب می کند! (منبع)
 • هزینه بازاریابی محتوایی، حداقل 62 درصد کمتر از سایر روش های بازاریابی است.
 • حداقل 61 درصد خریدهای اینترنتی، مستقیماً بعد از مطالعه یک محتوا انجام می شوند.
 • شرکت هایی که بیش از 16 محتوا در ماه منتشر می کنند، 3 و نیم برابر بیشتر از شرکت هایی که کمتر از 4 محتوا در ماه منتشر می کنند، بازدید جذب می کنند. (منبع)
 • حدود 60 درصد مردم، بعد از مطالعه محتوا درباره یک محصول، انگیزه خرید پیدا می کنند.

محتوا چیست؟

شاید این سوال عجیب باشد، چون همه ما می دانیم که محتوا چیست! اما اینجا قصد داریم یک تعریف علمی ارائه دهیم که بتواند مبنای سایر فعالیت های بازاریابی محتوایی ما قرار گیرد. زیرا بدون داشتن یک تعریف دقیق و معتبر، فهم ما از کانتنت ناقص خواهد بود و ممکن است باعث خطا و اشتباه شده و بازدهی کانتنت مارکتینگ را کاهش دهد.

ارائه یک تعریف دقیق و جامع و مانع از محتوا، بسیار سخت و چالش بر انگیز است. تعاریف متعددی از صاحب نظران مختلف ارائه شده که هر یک از یک زاویه به محتوا نگاه کرده اند. جو پولیتزی، بنیان گذار موسسه بازاریابی محتوایی، در تعریف محتوا می گوید:

محتوا، اطلاعات قانع کننده ای است که یا اطلاع رسانی کند، یا با کاربر تعامل ایجاد کند و یا سرگرم کننده باشد.

در واقع محتوا باید بتواند از طریق انتقال یک پیام، ارزشی را برای مخاطب ایجاد کند.

فرم چیست؟

فرم مثل یک ظرف است که محتوا را در بر می گیرد. هر فرم، ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارد و انتخاب فرم باید آگاهانه و بر اساس «هدف محتوا، رسانه ای که قرار است محتوا در آن منتشر شود، مخاطب محتوا و محدودیت های زمانی و مالی»، انجام شود.

چهار نوع فرم اصلی برای محتوا وجود دارد:

 1. متن
 2. تصویر
 3. صوت
 4. ویدیو

گاهی به اشتباه گفته می شود که 4 نوع محتوا داریم که شامل «محتوای متنی»، «محتوای تصویری»، «محتوای صوتی» و «محتوای ویدیویی» است. اما در واقع این موارد، انواع محتوا نیستند، بلکه انواع فرم هستند. یک کارشناس بازاریابی محتوایی حرفها ی، باید فهم دقیقی از تفاوت فرم و محتوا، داشته باشد.

ویژگی های محتوای خوب

هدفمند

ویژگی های محتوای هدفمند

محتوایی هدفمند است که:

 • نتیجه آن تعیین شده و قابل اندازه گیری باشد.
 • متناسب با هدف جستجوی کاربران تولید شود.
 • متناسب با رسانه مشخصی تولید شود.
 • مخاطب آن مشخص شده باشد.
 • پرسونای مخاطب بررسی شده باشد.
 • مبتنی بر تحقیق کلمات کلیدی باشد.
 • پاسخگوی نیاز محتوایی مخاطبان باشد.
 • متناسب با ویژگی های رسانه مورد نظر، تولید شود.
 • ارزش مشخصی را برای مخاطب ایجاد کند.
 • ارتباط آن با سایر محتواها مشخص شده باشد.

تدوین استراتژی محتوا، باعث می شود تولید محتوای شما هدفمندتر شود.

با کیفیت

ویژگی های محتوای با کیفیت

محتوایی با کیفیت است که:

 • انتظارات کیفی مخاطب را تأمین کند.
 • از محتوای رقبا، با کیفیت تر باشد.
 • مستند به منابع معتبر باشد.
 • به خوبی مفاهیم مورد نظر را پوشش دهد.
 • جدیدترین اصول سئو در آن رعایت شده باشد.
 • اشتباهات املایی، انشایی و نگارشی نداشته باشد.
 • از محتواهای موجود کپی نشده باشد.
 • حداقل یک بار بازبینی و ویراستاری شود.
 • به خوبی فرمت بندی شده باشد.
 • دارای تصاویر با کیفیت و مرتبط باشد.

تمرکز بر کمیت محتوا و بی توجهی به کیفیت محتوا، به اعتبار شما آسیب می زند.

اثربخش

ویژگی های محتوای اثربخش

محتوایی اثربخش است که:

 • در زمان مناسبی منتشر شود.
 • برای ربات های گوگل، دسترس پذیر باشد.
 • برای همه کاربران در دسترس باشد.
 • در رسانه مناسبی منتشر شود.
 • مشتری را به عمل و اقدام مشخصی دعوت کند.
 • در دستگاه های مختلف به درستی نمایش داده شود.
 • لحن مناسبی برای ارتباط با کاربر داشته باشد.
 • جایگاه مناسبی در کل ساختار محتوا داشته باشد.
 • عملکرد آن در رسیدن به اهداف، ارزیابی شود.
 • بر اساس ارزیابی عملکرد، مجدداً بهینه سازی شود.

اگر به اثربخشی محتوا توجه نکنید، پول خود را برای تولید محتوا هدر داده اید.

مراحل تولید محتوا در شهر محتوا

ما معتقدیم که برای تضمین کیفیت و انجام دقیق و درست کارهای چند مرحله ای، باید تمام وظایف در قالب یک «فرایند از پیش طراحی شده» انجام شود. برای طراحی مراحل فرایند تولید محتوا در شهر محتوا و طراحی مسئولیت های شغلی هر مرحله از فرایند، مطالعه ها و مشورت ها و آزمون و خطاهای زیادی کردیم تا به فرایند فعلی رسیدیم. طبیعتاً این فرایند هم بی نقص نیست و در طول زمان نیاز به بازطراحی و تکمیل خواهد داشت. فرایند مثل یک «خط تولید حرفه ای» عمل می کند. محتوا مثل یک محصول در خط تولید شهر محتوا، مراحلی را طی می کند تا مطمئن شویم که مطابق استانداردهای کیفی تعریف شده در شهر محتوا، از انتهای خط تولید خارج می شود و به دست شما می رسد.

مراحل تولید محتوا در یک خط تولید حرفه ای

در این فرایند، 3 مسئولیت شغلی در نظر گرفته شده:

 1. مدیر کیفی
 2. کارشناس تولید محتوا
 3. کارشناس ویراستاری و بهینه سازی محتوا

مدیر کیفی در واقع «نماینده و حافظ منافع مشتری» در شهر محتواست. بعد از درخواست تولید محتوا توسط شما برای هر سفارش، یک مدیر کیفی تعیین می شود که مسئولیت دارد از ابتدا تا انتهای فرایند، همراه مشتری باشد و نیازها و خواسته های مشتری را تأمین کند. وقتی شما به عنوان مشتری یک درخواست یا سفارش تولید محتوا ثبت می کنید، مدیر کیفی پس از بررسی اولیه سفارش و تحقیق مختصری درباره توضیحاتی که شما در سفارش ثبت کرده اید، به صورت تلفنی با شما تماس می گیرد و سوالاتی از شما می پرسد تا متوجه شود که شما دقیقاً چه محتوایی نیاز دارید، مخاطبان شما چه افرادی هستند، محتوای شما در چه رسانه ای منتشر خواهد شد، لحن محتوا چگونه باید باشد، از چه منابعی برای تولید محتوا می توان استفاده کرد و هر نکته دیگری که مد نظر شما باشد را به دقت یادداشت می کند.

پس از تماس تلفنی و هماهنگی با مشتری، مدیر کیفی از منابع مختلف درباره سفارش شما تحقیق و مطالعه می کند و یک «راهنمای تولید محتوا» برای نویسندگان تدوین می کند. نویسنده یا کارشناس تولید محتوا، وظیفه دارد محتوای شما را مطابق «راهنمای تولید» تهیه کند و تمامی نکاتی که مدیر کیفی از او خواسته است را در نظر بگیرد. نویسنده محتوا را تحویل شما نمی دهد! او موظف است محتوا را تحویل مدیر کیفی دهد و مدیر کیفی محتوا را با راهنمای تولید تطبیق می دهد و چک می کند که آیا همه خواسته های شما در محتوا رعایت شده است یا خیر؟ اگر مشکلی در مرحله تولید وجود داشته باشد، محتوا به نویسنده بازگردانده می شود تا اشکالات را برطرف کند، در غیر این صورت محتوا برای بهینه سازی و رفع اشکالات انشایی، املایی و نگارشی، به ویراستار ارجاع می شود. ویراستار هم محتوا را به شما تحویل نمی دهد! او هم موظف است نتیجه کار خود را به مدیر کیفی (که نماینده شما در شهر محتواست) تحویل دهد. مدیر کیفی وضعیت نهایی محتوا پس از ویراستاری را بررسی می کند و در صورت تأیید همه نکات، آن را به مشتری تحویل می دهد.

شما به عنوان مشتری پس از دریافت محتوا به مدت 72 ساعت (یعنی 3 روز) فرصت دارید تا کیفیت محتوا را بررسی کرده و هر گونه اشکال و ایراد در محتوا را به مدیر کیفی اعلام کنید. فرایند تولید به گونه ای طراحی شده که معمولاً در مرحله پشتیبانی (یعنی همین 3 روز) مشکلی پیش نمی آید و اکثر مشتریان از کیفیت محتواها رضایت دارند. اما اگر مشکلی وجود داشته باشد، مدیر کیفی وظیفه دارد در اسرع وقت مشکلات را برطرف نماید یا در صورت عدم امکان حل مسئله، کل مبلغ دریافت شده را به شما بازگرداند.

فرایند تولید محتوا در شهر محتوا

آزمایش همکاری با شهر محتوا، برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت. ما فرایند تولید را به گونه ای طراحی کرده ایم که 100 درصد رضایت مشتری تضمین شود. یا از کیفیت محتوا کاملاً رضایت خواهید داشت و یا تمام مبلغ پرداختی خود را پس خواهید گرفت. با ما همراه شوید تا در مسیر رشد و توسعه کسب و کار شما، در کنار شما باشیم.

تولید محتوا چگونه درآمد شما را افزایش می دهد؟

محتوای خوب، می تواند مثل یک آهن ربای قوی، مشتریان را به سمت شما جذب کند و درآمد شما را افزایش دهد. با تولید محتوای هدفمند، از یک سو هزینه های بازاریابی خود را کاهش می دهید و از سوی دیگر، مشتریان بیشتری جذب می کنید. هر چه در مسیر بازاریابی محتوایی پیشرفت کنید، برند قوی تری خواهید داشت که قدرت رقابتی شما را افزایش می دهد.

icon-img-20

افزایش بازدید سایت

تولید محتوای هدفمند و با کیفیت، باعث کسب رتبه های بهتر در نتایج گوگل شده و بازدید سایت را افزایش می دهد.

icon-img-22

کاهش هزینه بازاریابی

تحقیقات نشان می دهد بازاریابی محتوایی نسبت به همه روش های دیگر بازاریابی، هزینه کمتر و بازدهی بالاتری دارد.

icon-img-20

افزایش وفاداری مشتریان

مشتریانی که تجربه خوشایندی از آشنایی با شما داشته باشند، وفاداری بیشتر در بلندمدت خواهند داشت.

icon-img-22

جلب اعتماد مشتریان

محتوایی که به خوبی سوالات کاربر را پاسخ دهد، باعث جلب اعتماد مشتری نسبت به کسب و کار شما خواهد شد.

icon-img-20

افزایش اعتبار سایت

محتوای با کیفیت باعث می شود هم مشتری و هم گوگل، احساس کنند که شما تخصص و اعتبار بیشتری دارید.

icon-img-22

افزایش فروش و درآمد

تعداد بازدیدکنندگان بیشتر و جلب اعتماد بیشتر، به معنای افزایش فروش و افزایش درآمد سایت و کسب و کار شما خواهد بود.

نقش تولید محتوا در رشد کسب و کارها

در مسیر پیشرفت کسب و کارتان، شهر محتوا در کنار شماست. با هم قله ها و هدف ها را بررسی می کنیم، راه ها و روش های رسیدن به این اهداف را شناسایی می کنیم، درباره مخاطبان شما مطالعه می کنیم، وضعیت رقبا را تجزیه و تحلیل می کنیم و طبق یک برنامه هدفمند، محتوای اثربخشی را تولید می کنیم.

اشتباهات رایج در تولید محتوا

ماسکی که به درستی استفاده نشود، از سلامتی شما محافظت نمی کند! محتوایی که به درستی تولید نشود هم کمکی به پیشرفت کسب و کار شما نخواهد کرد. با وجود آموزش های متنوعی که در زمینه بازاریابی محتوایی وجود دارد، اکثر کسب و کارهای اینترنتی دچار اشتباهات مشابهی در تولید محتوا می شوند. شما از جمله افرادی نباشید که این اشتباهات را تکرار می کنند:

 1. بی توجهی به پرسونای مشتری (Customer Persona)
 2. بی توجهی به هدف جستجوی کاربران (Search Intent)
 3. بی توجهی به ایده ها و محتواهای رقیب ها (Competitive Analysis)
 4. تولید محتوا بدون تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research)
 5. بی توجهی به کیفیت محتوا (Content Quality)
 6. بی توجهی به کمیت محتوا (Content Quantity)
 7. بی توجهی به فرم (Form)
 8. بی توجهی به رسانه (Medium)
 9. بی توجهی به الگوریتم های جدید گوگل (Google Algorithms)
 10. بی توجهی به تجربه کاربری محتوا (User Experience)
 11. بی توجهی به اعتبار و قابلیت اعتماد محتوا (Content Trustworthy)
 12. بی توجهی به دسترس پذیری محتوا (Content Accessibility)

بی تردید لیست اشتباهات رایج در تولید محتوا بسیار بیشتر از این است. اما شاید بتوان موارد فوق را خطرناک ترین اشتباهات دانست. اشتباهاتی که می توانند تمام هزینه شما در بازاریابی محتوایی را به هدر دهند.

محتوایی تولید کنید که 10 برابر بهتر از محتوای رقبا باشد

مجله شهر محتوا

 • آموزش تولید محتوای همیشه سبز

  آموزش تولید محتوای همیشه سبز

  محتوای همیشه سبز (Evergreen Content) محتوایی است که محدود به زمان خاصی نبوده و همیشه برای مخاطبان جذاب و ارزشمند خواهد بود.

 • کاهش هزینه ورود اطلاعات محتوا یا دیتا اینتری

  دیگر برای دیتا اینتری، هزینه نکنید!

  در این مطلب، برای شما توضیح خواهیم داد که شهر محتوا چگونه هم سرعت دیتا اینتری شما را افزایش می دهد و هم ورود اطلاعات در سایت را برای شما رایگان می کند.

 • خوشه بندی محتوا چیست و چه اثری بر سئو دارد

  نقش خوشه بندی محتوا در سئو

  محتوای خوشه‌ای یکی از تکنیک‌های سئو است که در سال‌های اخیر مورد توجه تولیدکنندگان محتوا قرار گرفته است. این تکنیک می‌تواند به ‌سادگی بازدید از محتوا را چند برابر کند.

 • اهمیت تصاویر در تولید محتوا

  اهمیت تصاویر در تولید محتوا

  می دانیم که تولید محتوای متنی با کیفیت و ارزشمند، اصلاً آسان نیست. اما حتی اگر محتوای متنی، کیفیت بسیار بالایی هم داشته باشد، هنوز کافی نیست!

سوالات متداول درباره تولید محتوا

سوالات متداول درباره تولید محتوا
محتوای سئو شده چیست؟

محتوایی است که بر اساس تحقیق کلمات کلیدی، بررسی هدف جستجوی کاربران، تحلیل محتوای رقبا و با رعایت اصول الگوریتم های گوگل تولید شده باشد.

چه کسانی به محتوا نیاز دارند؟

همه کسب و کارها به تولید محتوا نیاز دارند. اما رشد کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ ها، بیش از دیگران به محتوا وابسته است. اگر وب سایت یا اپلکیشن موبایل یا نرم افزاری دارید که خدمات یا محصولاتی را از طریق آن ها ارائه می کنید، تولید محتوا برای شما یک ضرورت است.

تفاوت تولید محتوا با تبلیغات چیست؟

تبلیغات مهم ترین روش در بازاریابی برون گرا است و تولید محتوا مهم ترین روش در بازاریابی درون گرا است. در اینباند مارکتینگ یا بازاریابی درون گرا، به جای این که ما به دنبال مشتری بگردیم و برای مشتری تبلیغات ارسال کنیم، با تولید محتوا باعث می شویم که مشتریان ما را پیدا کنند و از ما خرید کنند.

چگونه تولید محتوا یاد بگیریم؟

بازاریابی محتوایی یک رشته تخصصی است که نیاز به مطالعات گسترده دارد. اما هرچه بیشتر در این زمینه مطالعه کنید، بیشتر به آن علاقه مند می شوید و مثل ما عاشق تولید محتوا می شوید. خوشبختانه منابع آموزشی برای یادگیری تولید محتوا بسیار زیاد است. پیشنهاد می کنیم مجله شهر محتوا را هم دنبال کنید. بهترین آموزش ها را برای شما تهیه می کنیم.

هزینه تولید محتوا چقدر است؟

هزینه تولید محتوا به مسائل متعددی بستگی دارد. محتوا یک کالای ثابت و مشابه نیست که قیمت ثابتی داشته باشد. مواردی مثل میزان مطالعه و تحقیق پیش از تولید، موضوع محتوا، میزان پیچیدگی منبع مطالعه، سطح تحصیلات نویسندگان، میزان نظارت کیفی بر محتوای تولید شده و... بر هزینه تولید محتوا موثر هستند. اما به شما اطمینان می دهیم که اگر این هزینه ها منطقی و حساب شده باشند، نرخ بازگشت سرمایه بسیار خوبی خواهند داشت.

چرا باید تولید محتوا را برون سپاری کنیم؟

تولید محتوا نیاز به تخصص و صرف وقت بسیار زیاد دارد. حجم محتوایی که خودتان می توانید تولید کنید، به میزان وقت و انرژی شما محدود می شود و با تولید محتوای محدود نمی توانید با رقبای موفق خود رقابت کنید. از طرف دیگر، برون سپاری تولید محتوا به شما این امکان را می دهد که بتوانید روی کسب و کار خود تمرکز کنید و دغدغه محتوا نداشته باشید.

محتوا باید حداقل چند کلمه باشد؟

محتوا باید رقابتی باشد. هم از نظر کیفیت و هم از نظر کمیت. اگر محتوای شما نسبت به محتوای رقبا، کمیت و کیفیت پایین تری داشته باشد، چگونه می تواند رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کند؟! پس می توانیم بگوییم که تعداد کلمات محتوای شما اولاً به موضوع و هدف شما بستگی دارد و ثانیاً به تعداد کلمات محتوای رقبا. بهتر از دیگران باشید تا رتبه بهتری کسب کنید.

نظر متخصصان درباره تولید محتوا

joe pulizzi

جو پولیتزی

فرقی نمی کند از کدام تاکتیک بازاریابی استفاده می کنید. در هر صورت، بدون تولید محتوا، غیر ممکن است موفق شوید.

Brian Dean

برایان دین

نرخ بازگشت سرمایه در تولید محتوا و بازاریابی محتوایی، بسیار بالاتر از سایر روش های بازاریابی است.

Christina Perricone

کریستینا پریکان

تولید محتوا کمک می کند مشتریان جدیدی جذب کنید، آن ها را خوشحال کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

Neil Patel

نیل پتل

انتخاب با شماست:
می توانید محتوای بی کیفیت تولید کنید
و به هیچ هدفی نرسید!

نظرات شما
شایان سلجوقی

شایان سلجوقی:

ممنون. ولی ما هر چی محتوا تولید می کنیم نمیاد صفحه اول گوگل و هیچ بازدیدی نمی گیریم!

پاسخ دهید

شهر محتوا

شهر محتوا:

سلام شایان جان. متأسفانه این فقط مشکل شما نیست. آمارها نشون میده بیش از 92 درصد محتواهایی که در وب منتشر میشه، هیچ بازدیدی از گوگل دریافت نمی کنه. دلایل متعددی باعث میشن که یه محتوا در جذب بازدید از گوگل موفق نباشه. با تلفن دفتر تماس بگیرید تا یه گپ دوستانه درباره اش داشته باشیم.

پاسخ دهید

علی

علی:

سلام فرمت محتوایی که به ما تحویل میدید چیه؟

پاسخ دهید

شهر محتوا

شهر محتوا:

سلام. محتوا در 2 فرمت WORD و HTML به شما تحویل داده میشه. از نسخه HTML می تونید برای دیتا اینتری استفاده کنید و لازم نیست محتوای فایل ورد رو مجدداً در ویرایشگر سایتتون فرمت بندی کنید. کدهای HTML کاملاً استاندارد و مورد تأیید W3 هستند.

پاسخ دهید

رضا

رضا:

کامل بود ولی زیادی طولانیه این صفحه!

پاسخ دهید

شهر محتوا

شهر محتوا:

ممنون از نظر شما. سعی می کنیم خلاصه تر و هدفمندتر بنویسیم.

پاسخ دهید

شادی نجاتی

شادی نجاتی:

توضیحاتی که درباره تفاوت فرم و محتوا گفتین جالب بود. ممنون

پاسخ دهید

میانگین 4.2 امتیاز از 20 رأی
خدمات شهر محتوا
آنالیز سئو

آنالیز سئو سایت

بررسی تمام نکات فنی سایت از نظر اصول سئو و ارائه پیشنهادات اصلاحی

تحقیق کلمات کلیدی سئو

تحقیق کلمات کلیدی

گزارش جستجوی کلمات کلیدی مشتریان و رقبای کسب و کار شما

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوای متنی با کیفیت متناسب با نیازهای کاربران شما

مشاوره لینک سازی

مشاوره لینک سازی

تجزیه و تحلیل لینک های رقبا و برنامه ریزی لینک سازی برای سایت شما