سفارش تولید محتوا

فرایند تولید محتوا در شهر محتوا به شرح زیر است:

 1. شما فرم سفارش را در همین صفحه تکمیل می کنید.
 2. یکی از همکاران ما به عنوان مدیر کیفی سفارش شما تعیین می شود و با شما تماس می گیرد تا پیش از شروع تولید محتوا، نسبت به نکات مورد نظر شما آگاهی کامل پیدا کند.
 3. مدیر کیفی بر اساس گفتگویی که با شما داشته، درباره موضوع محتوا، رقبای شما و مخاطبان محتوا مطالعه می کند.
 4. مدیر کیفی نویسندگان مناسب برای تولید محتوای شما را انتخاب می کند و برای اساس گفتگو با شما و مطالعات خود، «راهنمای تولید» را برای نویسندگان تهیه می کند.
 5. نویسندگان بر اساس «راهنمای تولید» و آموزش های مدیر کیفی، محتوای شما را تولید می کنند.
 6. مدیر کیفی محتوای تولید شده را بررسی می کند و اگر محتوا مطابق نظرات شما تولید شده بود، آن را به ویراستار برای بهینه سازی محتوایی و SEO ارجاع می دهد.
 7. ویراستار مطابق اصول SEO و استانداردهای کیفی شهر محتوا، محتوای شما را بهینه سازی و ویراستاری می کند.
 8. مدیر کیفی نسخه نهایی محتوا را ارزیابی می کند و در صورت تأیید، برای شما ارسال می کند.
 9. شما محتوا را دریافت کرده و میزان رضایت از محتوا و نظرات خود را برای مدیر کیفی می نویسید.
 10. پس از تحویل محتوا، مدیر کیفی همچنان مسئول پشتیبانی و جلب رضایت شما خواهد بود.
 11. مشاوران بازاریابی محتوایی در شهر محتوا، برای تحلیل، ایده پردازی و برنامه ریزی محتواهای آینده شما، در کنارتان خواهند بود.

تیتر یا کلیدواژه های محتواهای خود را مشخص کنید

تیترها و کلمات کلیدی شما
skin tests آزمایشات پوستی

اضافه شود

با ثبت کلمه کلیدی در فرم بالا، کلمات کلیدی مرتبط در اینجا نمایش داده خواهد شد که می توانید از آنها هم ایده بگیرید و از بین آنها هم انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم مثلاً کلمه «بازار» را امتحان کنید.

توضیح و لینک تعیین کنید

توضیحات و لینک های شما
هنوز هیچ توضیحی درباره سفارش ندادی!

اضافه شود

سفارش تولید محتوا را ثبت کنید

محتوای شما در 2 فرمت WORD و HTML تقدیم می شود.

می توانید نسخه HTML را بدون نیاز به هزینه دیتااینتری، مستقیماً وارد سایت خود نمایید.

سفارش حداقل 20 هزار کلمه، مشمول 10 درصد تخفیف حجمی می شود.

تخفیف ویژه (اگر کد تخفیف دارید)
0 درصد
تخفیف حجمی (حداقل 20 هزار کلمه، بدون کد تخفیف)

مجموع تعداد کلمات

0 کلمه

حداکثر زمان اتمام پروژه

هر محتوا به محض آماده سازی، تحویل می شود

0 روز

تعرفه هر کلمه

60 تومان

تخفیف

حداقل 20 هزار کلمه: 10 درصد تخفیف (بدون کد تخفیف)

0 درصد

جمع فاکتور

0 تومان
برای ارسال محتوا
برای هماهنگی و پشتیبانی
درخواست مشاوره
ثبت نهایی و پرداخت آنلاین

سوالات متداول درباره سفارش تولید محتوا

ما در طراحی فرایند، سعی کرده ایم سفارش تولید محتوا در شهر محتوا «بسیار ساده» و در عین حال «بسیار کارآمد» باشد. تلاش ما این بوده که هر نوع پیچیدگی و سختی در فرایند سفارش تولید محتوا حذف شود و شما بتوانید به سادگی هر چه تمام تر، سفارش خود را ثبت کنید. حتی برای ثبت سفارش، نیازی به ثبت نام در سایت نیست. بدون ثبت نام در سایت، می توانید سفارش خود را ثبت کنید و با یک کد رهگیری، مراحل انجام سفارش خود را پیگیری نمایید. اما به هر حال، لازم است سوالاتی که اکثر مشتریان از ما می پرسند را اینجا پاسخ دهیم.

سوال دیگری دارید؟

اگر پاسخ سوال شما در بین سوالات متداول نیست، می توانید با شماره تلفن های دفتر شهر محتوا تماس بگیرید. ما در ساعات اداری همه روزهای هفته، پاسخگوی پرسش های شما هستیم.

66001903 66097063

هزینه تولید محتوا به ازای هر کلمه محاسبه می شود. تعرفه تولید هر کلمه محتوای متنی فارسی در شهر محتوا 60 تومان است. اگر تعداد محتوا و تعداد کلمات هر محتوا را در فرم بالا مشخص کنید، سیستم به صورت اتوماتیک هزینه کل پروژه تولید محتوای شما را محاسبه کرده و نمایش می دهد.

در صورتی که حجم سفارش شما بیش از 20 هزار کلمه باشد، سیستم به صورت اتوماتیک 10 درصد تخفیف در فاکتور شما لحاظ خواهد کرد.

مدت زمان لازم برای انجام هر سفارشی، به تعداد محتوا و تعداد کلمات هر محتوا بستگی دارد. اگر تعداد محتوا و تعداد کلمات هر محتوا را در فرم بالا مشخص کنید، سیستم به صورت اتوماتیک مدت زمان لازم برای انجام سفارش تولید محتوای شما را محاسبه می کند و نمایش می دهد. نظم برای ما یک اولویت است. همه سفارشات بدون تأخیر تحویل داده می شوند و اکثر سفارشات زودتر از موعد آماده خواهند شد.

نگران نباشید. ما محتوای شما را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار نمی دهیم. ما برای حقوق مالکیت معنوی شما احترام قائل هستیم.

اعتبار و افتخار شهر محتوا به کیفیت بالای محتواست. کیفیت محتوا در اینجا به هیچ شخصی (نویسنده، مدیر کیفی، ویراستار و...) وابسته نیست. آنچه که کیفیت محتوا را تضمین می کند، یک فرایند کاری حرفه ای است. کیفیت محتوا به روش های مختلف و در مرحله های مختلف تولید محتوا (از مرحله مطالعه درباره موضوعات تا مراحل تولید و ویراستاری و پشتیبانی) زیر ذره بین همکاران ماست.

در شهر محتوا، به هر سفارش یک «مدیر کیفی» اختصاص داده می شود. مسئولیت مدیر کیفی، تعامل مستمر با مشتری از ابتدای فرایند تولید تا انتهای جلب رضایت اوست. پس از ثبت سفارش، مدیر کیفی با شما در تماس خواهد بود و پس از تحویل محتوا هم برای دریافت بازخورد و شنیدن انتقادات و پیشنهادات، با شما تماس خواهد گرفت.